» Svatební agentura Brno

Svatební agentura Sofie

Adresa: Masarykovo nám. 9 - 1. patro (nad parfumérií Dioné) 682 01 Vyškov
Mobil: 777 237 562
www: www.svatbysofie.cz
Mail: info@svatbysofie.cz
Kde nás najdete: mapy.cz

Půjčujeme:
-svatební a společenské šaty
-šaty do tanečních
-šaty pro družičky
-pánské obleky
-doplňky pro nevěsty
-doplňky pro ženichy
-ozdoby na auta
Prodáváme:
-svatební oznámení
-snubní prsteny
-spodní prádlo
-modistické doplňky
-košile a kravaty pro ženichy
Zajistíme:
-pronájem limuzíny
-květinový servis
-cukroví, dorty
-výzdobu hostiny
-ubytování svatebních hostů
-foto, video
-dopravu
-kompletní svatbu na klíč

Svatební šaty a doplňky
Přijďte si vybrat z široké nabídky svatebních šatů ať už v barvě šampaň, modní kombinaci barev,či stále aktuální bílé , přičemž Vám šaty zdarma upravíme na míru a po dohodě s Vámi dozdobime do jakékoliv barevné kombinace.Většina našich šatů jsou originální kousky, které nabízíme jako jedni z mála v České republice, tudíž je neuvidíte v každém druhém salonu a nevdávala se v nich už vaše kamarádka, kolegyně nebo spolužačka... Pomůžeme vám vybrat k šatům ty nejvhodnější doplňky, jako jsou šperky, rukavice, závoje, zajistíme dle výběru svatební kytici a poradíme s výběrem svatebního účesu. Jako dárek od nás každá zákaznice obdrží slevové kupony na svatební cukroví, modeláž nehtů, kosmetické a kadeřnické služby v celkové hodnotě 500,- Kč.

Snubní prsteny
Těžko si lze představit svatbu bez snubních prstenů. Snubní prsteny mají dávnou tradici na celém světě. Novomanželé si je při obřadu navzájem navléknou jako symbol spojení a potvrzení svých slibů. Nosí se na prsteníčku levé ruky, "blíže srdci", na důkaz lásky a věrnosti. Dříve se používaly jednoduché kroužky z různých kovů. Dnes jsou snubní prsteny vyráběny nejvíce ze zlata a nabídka různých typů je stále větší. Stačí si jen vybrat...
Nabízíme přibližně 250 vzorů snubních prstenů zn. Primossa, které se vyznačují nejen kvalitním zpracováním a krásným vzhledem, ale jsou i příjemné na nošení. To je zajištěno i díky speciální úpravě vnitřků většiny snubních prstenů. Stejná péče se věnuje inovacím a navrhování nových modelů. Prorto je dnes možný výběr z nabídky zahrnující současné modni trendy až po klasické kolekce, vyráběné s tradicí od roku 1930. Snubní prsten Primossa, to je více než obyčejný snubní prsten... Rytinu v prstenech (jméno+datum svatby) získáváte objednáním zdarma.

Svatební oznámení
Nabízíme přes 500 druhů svatebních oznámení z 8 katalogů v provedení jednoduchých kartiček, skládaných typů či luxusních oznámení z ručního papíru ať už v klasickém či moderním designu. Lze vybrat z široké nabídky textů a veršů, které jsou součástí každého katalogu, stejně tak z rozsáhlé nabídky barev a typů písma. Kolekce svatebních oznámení zahrnují svatební komplety, což znamená, že nabízíme vedle svatebního oznámení také pozvánky ke stolu, menu, rozetky, ozdoby na ubrousky a děkovné karty ve stejném designu. Tato kolekce napomůže vytvořit dokonalost Vašeho dne "D".

 

 

Teplý rodinný krb ve dvojici dokáže hory přenášet, společné radosti jsou radostnější a starosti řešitelnější. Jistě také ty, které souvisí s přípravou svatby. Vše se dá zvládnout bez zbytečného shonu. Chcete aby celá vaše svatba byla" in"? Jsme firma zabývající se zajišťováním svateb od roku 1999. Nabízíme kompletní servis při organizování svateb, kterých už využilo mnoho zákazníků. Tou největší odměnou jsou pro nás spokojené nevěsty, proto se spolehněte na nejvyšší možnou vstřícnost a kvalitu za nejnižší ceny. Věříme, že u nás najdete vše k tomu, abyste zažili překrásný den plný právě lásky a pohody.

 

© SVATBA BRNO, 2015-

Svatební agentura Sofie